Ekotoxikologické centrum Bratislava, spol. s r.o.

REACH
SK
  • Online Registrácie

OZNAM

POZOR ZMENA! Karty bezpečnostných údajov31. máj 2018 je konečný termín na registráciu látok vyrobených alebo dovezených v množstve 1 až 100 ton ročne. Zostávajúci čas pre registráciu látok:
FacebookTwitterGoogle

Aktuálne informácie

Využite šancu na rýchlejšie spracovanie Vašej dokumentácie k nariadeniu REACH

Podajte Vašu registračnú dokumentáciu REACH 2018 ešte pred koncom marca a do troch týždňov dostanete rozhodnutie o registrácii od agentúry ECHA.

Čítať celý článok...
Považujete REACH legislatívu za úspech EÚ?
 
Máte dobrý prehľad o látkach ktoré používate z pohľadu chemickej legislatívy?
 
O spoločnosti Partneri
Partneri

KTR (Korea Testing & Research Institute), je nezisková organizácia v rámci Ministerstva hospodárstva v Južnej Kórei (Ministry of Knowledge of Economy in Korea)


HDTS Chemicals Inc.HDTS Chemicals bola založená s cieľom pomôcť zahraničným výrobcom chemikálií riadiť predaj a marketing v Kanade v kontexte kanadského zákona o ochrane životného prostredia (CEPA) a konkrétne NSA (New Substances Notification Regulations - NSNR).

 

ToxSci Advisors LogoToxSci Advisors ponúka paletu poradenských služieb v oblasti toxikológie, hodnotenia rizík a podpory navrhnutých tak, aby pomohli vašej spoločnosti splniť jej požiadavky. Poskytujú tiež vlastné riešenia prispôsobené vám - vášmu odvetviu, vašej kultúre, vašim jedinečným výzvam.

 

GEOtest Brno, a.s. GEOtest Brno už štyridsať rokov úspešne pôsobí v oblasti ochrany životného prostredia, sanácii, hydrogeológie, inžinierskej geológie a geotechniky.

 

hameln hameln rds, a.s., ako súčasť nemeckého farmaceutického koncernu hameln group gmbh, ponúka svojim zákazníkom reťazec služieb v oblasti biotechnológie, biomedicínskeho inžinierstva, vývoja a výroby liekov, skúmania účinnosti a bezpečnosti liekov.

 

Ing. Peter Šturcel - GEOKART ponúka kvalitné, spoľahlivé a hlavne flexibilné služby  v oblasti katastra nehnuteľností a inžinierskej geodézie. Súčasne ponúkame aj poradenské a konzultačné služby vykonávané autorizovanými geodetmi.

 

 

ECHA substances (click):

Pre-registered substances Registered substances

Navigator
Substances of Very High Concern identification