Ekotoxikologické centrum Bratislava, spol. s r.o.

REACH
SK
  • Online Registrácie

OZNAM

POZOR ZMENA! Karty bezpečnostných údajov31. máj 2018 je konečný termín na registráciu látok vyrobených alebo dovezených v množstve 1 až 100 ton ročne. Zostávajúci čas pre registráciu látok:
FacebookTwitterGoogle

Aktuálne informácie

Využite šancu na rýchlejšie spracovanie Vašej dokumentácie k nariadeniu REACH

Podajte Vašu registračnú dokumentáciu REACH 2018 ešte pred koncom marca a do troch týždňov dostanete rozhodnutie o registrácii od agentúry ECHA.

Čítať celý článok...
REACH delivery

Document Delivery Compliance pre dodávateľský reťazec

Garantuje, monitoruje a kontroluje dostupnost Kariet bezpečnostných údajov (KBÚ, e-KBÚ), expozičných scenárov a daľších dokumentov zákazníkom, dodávateľom a internou formou aj Vašim zamestnancom

Zásielková služba REACH je používaná výrobcami, dovozcami, distribútormi a následnými užívateľmi po celom svete. Podporuje plne auditované odosielanie, prijímanie a automatické aktualizovanie kariet bezpečnostných údajov a súvisiacich dokumentov zákazníkmi a internými zamestnancami.

rdelivery skJednoduché, efektívne riadenie dodržiavania požiadaviek

  • Jednoduchá a praktická kontrola komunikácie o plnení požiadaviek a ďalšie dokumenty kdekoľvek
  • Generuje e-maily s možnosťou monitorovať, sledovať a zaznamenávať príjem dokumentov
  • Kompletná kontrola priebehu činností, vrátane prijatia dokumentov od tretích strán
  • Zdieľanie dokumentov interne s plnou kontrolou
  • Aktualizovanie relevantných dokumentov pre všetkých zákazníkov / zamestnancov jedným kliknutím

 

Zásielková služba REACH delivery Vám pomôže zautomatizovať odosielanie a aktualizáciu Vašich dokumentov, pritom ale stále exituje možnosť posielať tieto dokumenty zákazníkom na mail. Zákazníci sa tiež môžu rozhodnúť, či budú používať REACH delivery na prijímanie (a odosielanie) svojich dokumentov. V každom prípade, máte k dispožícií možnosť monitorovať, sledovať a byť informovaný o procese doručenia pri zachovaní stavu všetkých dokumentov zaslaných a prijatých Vašimi zákazníkmi.

Táto služba je jednoduchá na použitie a prístup a je navrhnutá tak, aby výrazne znížila čas a náklady potrebné na administráciu.

Môžete si vyskúšať službu zadarmo a bez záväzkov. V prípade Profesionálneho Účtu, máte možnosť Vy, aj Vaši zákazníci, prijímať neobmedzené množstvo dokumentov a správ. Poplatky sa vzťahujú len na odosielanie dokumentov a aj tie sú od základu nastavené na nízku cenu.

 

rd logo

STIAHNUŤ DOKUMENT

 

 

ECHA substances (click):

Pre-registered substances Registered substances

Navigator
Substances of Very High Concern identification